Pályázat a Fiatal Képzőművészek Stúdiója Egyesület galéria asszisztensi állására

határidődeadline: 2009. június 25.

Munkaviszony kezdete: 2009. júliusától 1 hónap próbaidő. 2009 szeptemberétől teljes állású alkalmazás.

Elvárások:
– szakirányú végzettség
– angol nyelvtudás
– jó kommunikációs készség
– rugalmas és agilis munkavégzés

Előnyt jelent:
– kortárs képzőművészeti intézményekben, projektekben szerzett tapasztalat
– további idegen nyelvek ismerete
– regisztrált álláskeresői státusz

Munkaköri leírás:
– az FKSE által szervezett kiállítások, projektek, cserekapcsolatok előkészítése és lebonyolítása
– közreműködés a kiállítások installálásában és dokumentálásában
– irodai ügyintézés
– a galéria nyitvatartási ideje alatt a kiállítások felügyelése, információnyújtás a látogatók számára
– együttműködés a projektekkel, programokkal kapcsolatos pályázatok előkészítésében
– havi körlevél elkészítése, tagokkal való napi szintű kapcsolattartás
– közreműködés az egyesület honlapjának állandó frissítésében
– pénzügyi beszámolók készítése, potenciális támogatók felkutatása

Jelentkezés: szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a címen 2009. június 25-ig!

FKSE – Fiatal Képzőművészek Stúdiója Egyesület
Budapest 1077 Rottenbiller u. 35.
(bejárat a Damjanich és a Rottenbiller u. sarkán)
+36 70 324 4748
+36 1 342 5380