A kiállítás – a workshophoz hasonlóan – a résztvevők számára kiindulópontként megadott téma köré épül. Az alkotók a Fake (hamisítvány, színlelés, tettetés, álcázás) címet viselő felhívásban megfogalmazott alapkérdések kibontására vállalkoztak.
A kiállítás első szekciója a műhelymunka során elkezdett alkotásokból áll. A munkákhoz a szervezők által biztosított technikai különlegességek (gyorskamera, hőérzékeny kamera stb.) ugyanúgy inspirációként szolgáltak, mint a különböző országokból (Spanyolország, Ausztria, Bulgária, Csehország, Szlovákia, Lengyelország) és helyzetekből érkezett alkotók társasága, valamint a kurátorok által megadott tematika.
A kiállítás második szekciója az InterModem Workshophoz kapcsolódó virtuális műhely résztvevőinek munkáit mutatja be, ugyancsak a megadott tematikára reflektálva. A virtuális műhely lényege, hogy olyan távol élő művészeket is bevonjon a közös munkába, akik fizikailag nem tudnak jelen lenni. Ezúttal kizárólag olyan művészek kapcsolódtak be, akik nem Európában élnek, illetőleg dolgoznak.
A harmadik szekció három olyan videomunkát mutat be, amelyek az InterModem partnerfesztiváljain kaptak díjat. Sara Björnsdóttir, Rimas Sakalauskas és Sérgio Cruz már megkapta a díjat, a negyedik elismerést az InterModem megnyitóján adják át.